Vlera e Xhumase

Latest Version

2.3

Requires Android

1.6+

Installs

1,000 - 5,000

Size

753.96 KB

Description of Vlera e Xhumase

Zoti YNE thote nė Kuranin famëlartë: "O ju QE keni besuar, kur të thirret ezani the DITES së xhuma, nxitoni atje ku përmendet Emri i Zotit, lëreni shitblerjen, ESHTE më sight model ju Nese me të vërtetë and kuptoni Dicka të Tille". (El Xhumuah: 9)


Programi ju mundeson zmadhimin and tekstit dhe ruajtjen and faqeve you preferuara.

Read more
Screenshot 0Screenshot 1Screenshot 2Screenshot 3

Detail information

Free

Developer:Xhamia-Fier

Category:Books & Reference

Installs:1,000 - 5,000

Requires Android:1.6+

Updated:March 23, 2017

Current Version:2.3

Size:753.96 KB

File name:com.appmk.book.AOVNEDNSKLMEOKRWR.5.apk

Hash code:6699060a65c77081063b2d9b4aadb426

Download NowSafe & Secure Download

Similar to Vlera e XhumaseSee more

Takvimi - Shqip
Takvimi - ShqipDawaTools
Takvimi në gjuhën shqipe për trojet shqiptare.
Download APK
Holy Quran - quraanii
Holy Quran - quraaniiSmart Applications EG
Best Holy Quran Application For Best Muslim Users! Enjoy And Share
Download APK

More from developerSee more

Lutjet e Sherimit
Lutjet e SherimitXhamia-Fier
Lutjet and ShërimitRukja nė Kuran dhe SunetSeid el-Kahtani
Download APK
Semundja dhe ilaci
Semundja dhe ilaciXhamia-Fier
Sëmundja dhe iliacIbn El-Kajim Xheuzije
Download APK
Vlera e Xhumase
Vlera e XhumaseXhamia-Fier
Vlera and XhumaseSurja El-Kehf Shqip - ArabishtVlera and dergimit you salavateve
Download APK