Testi i autoshkolles AutoStop

Category

Education

Latest Version

1.0.1

Requires Android

2.1+

Installs

50,000 - 100,000

Size

15.47 MB bytes

Description of Testi i autoshkolles AutoStop

Aplikacioni autoshkolla ne vete permbane rreth 30 teste te autoshkolles ,ne te cilat teste ju mundeni ta testoni veten tuaj si dhe njekohesisht te mesoni prej tyre.Testet jane nje ndihmese shume e madhe sa i perket regullave dhe shanjave te komunikacionit per ju para se te paraqiteni ne testin e vertete ne Autoshkolle.Aplikacioni mund te perdoret edhe ne munges te internetit ose offline.
Read more
Screenshot 0Screenshot 1Screenshot 2Screenshot 3Screenshot 4Screenshot 5Screenshot 6Screenshot 7

What's New

Aplikacioni mundet te perdoret edhe ne mungese te internetit ose offline.

Read more

Detail information

Free

Developer:Kujtim

Category:Education

Installs:50,000 - 100,000

Requires Android:2.1+

Updated:March 20, 2015

Current Version:1.0.1

Size:15.47 MB bytes

File name:com.kujtim.autoshkolla.10001.apk

Hash code:205387012f6e53e71bc78e5343f29214

Download NowSafe & Secure Download

Similar to Testi i autoshkolles AutoStopSee more

Alfabeti Shqip - Abetare
Alfabeti Shqip - AbetareTrigonom sh.p.k.
Zbuloni një mënyrë të re për mësimin e alfabetit në shqip për fëmijët tuaj.
Download APK
Namazi PRO - Shqip
Namazi PRO - ShqipStudioFirdeus
Ne kete program ju paraqesim Namazin ne gjuhen shqipe, me nje dizajn te lehte
Download APK
Takvimi Kosove
Takvimi KosoveAstrit Veseli
Takvimi per teritorin e Kosoves
Download APK
Autoshkolla Patenta Shqip
Autoshkolla Patenta Shqipgjigandi
Praktikohu për kursin e patentës.
Download APK
Autoshkolla Shqiptare Full
Autoshkolla Shqiptare FullMotionApps-Theodhori Beka
Parapërgatitës absolut i kursantëve të patentës(lejedrejtimit).FULL!
Download APK
Drite e Zemres
Drite e ZemresI-Developer
Se shpejti programi do te kete update per takvimin 2015
Download APK
Autoshkolla Shqiperi
Autoshkolla ShqiperiDriver Exam
Provimet për patentë shofer.
Download APK
Autoshkolla
AutoshkollaDriver Exam
Provimet për patentë shofer të kategorisë B.
Download APK

More from developerSee more

Testi i autoshkolles AutoStop
Testi i autoshkolles AutoStopKujtim
Aplikacioni autoshkolla ne vete permbane rreth 30 teste te autoshkolles
Download APK