Shkabaj

Latest Version

3.0

Requires Android

4.0+

Installs

100,000 - 500,000

Size

6.6 MB bytes

Description of Shkabaj

Aplikacioni Shkabaj ju mundëson të:

• Dëgjoni top radiot shqiptare nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, dhe vende tjera
• Shikoni mijëra video on-demand
• Shikoni Live TV
• Lexoni, dëgjoni, apo shikoni lajmet dhe shpërdani ato me miqtë tuaj
• Informohuni me motin nga të gjitha qytetet shqiptare
• Lexoni Horoskopin
• E shumë të tjera!!!!

Pëlqeni Shkabaj? Na vlersoni në Google Play. Në qofte se keni ndonje pyetje apo sygjerim, ju lutem na shkruani në [email protected]!


Mos harroni të :

✪ Shpërdani këtë aplikacion me miqtë tuaj
✪ Na pelqeni në Facebook: www.facebook.com/shkabaj
✪ Na ndiqni në Twitter: www.twitter.com/shkabaj


------------------------------------------------------------

Shkabaj App lets you:

• Listen to top Albanian radios from Kosovo, Albania, Macedonia, and elsewhere
• Watch thousands of on-demand videos
• Watch Live TV
• Read, listen or watch the news and share them with friends
• Get up to date weather information for all Albanian cities
• Read your horoscope
• And much more!!!

Love Shkabaj? Rate us on Google Play. If you have questions or suggestions, please share them with us at [email protected]!!


Don't forget to :

✪ Share this app with your friends
✪ Like us on Facebook: www.facebook.com/shkabaj
✪ Follow us on Twitter: www.twitter.com/shkabaj

Të gjitha me një vend: Radio Shqip, Video Shqip, Lajme Shqip, TV shqip, Moti në Kosove, Moti në Shqipëri, Moti në Maqedoni, e shumë tjera....

Read more
Screenshot 0Screenshot 1Screenshot 2Screenshot 3Screenshot 4Screenshot 5Screenshot 6Screenshot 7Screenshot 8Screenshot 9Screenshot 10Screenshot 11Screenshot 12Screenshot 13Screenshot 14Screenshot 15Screenshot 16Screenshot 17Screenshot 18Screenshot 19Screenshot 20Screenshot 21Screenshot 22Screenshot 23

What's New

- Përmirësime teknike

- Përmirësime në pamje

- Shumë veçori të reja

-----------------------------------------------

- Bug Fixes

- UI improvements throughout the app

- Many new features

Read more

Detail information

Free

Developer:Shkabaj Inc.

Category:Entertainment

Installs:100,000 - 500,000

Requires Android:4.0+

Updated:October 21, 2016

Current Version:3.0

Size:6.6 MB bytes

File name:tk.shkabaj.android.shkabaj.16.apk

Hash code:75a7d2bb1dd6ce00232f13ecaff183a5

Download NowSafe & Secure Download

Similar to ShkabajSee more

Qifteli - Instrument Shqipetar
Qifteli - Instrument ShqipetarProfessional Development Studio
Luaj Qiftelinë - Shkruani dhe performoni këngët tuaja me qiftelinë.
Download APK
Shfleto - Filma me titra shqip
Shfleto - Filma me titra shqipShfleto
Shikoni dhe shkarkoni filma/seriale nga faqet si AlbFilm apo Filma24.
Download APK
Netflix
NetflixNetflix, Inc.
Netflix is the leading subscription service for watching TV episodes and movies.
Download APK
Albanian TV
Albanian TVTV Clan
WATCH LIVE ALBANIA TV CHANNELS, PROGRAMS & RADIOS
Download APK
Tubi TV - Free Movies & TV
Tubi TV - Free Movies & TVTubi TV
Free Videos! Stream Full HD Movies & TV Shows in Action, Anime, Reality & More!
Download APK
Shiko TV Shqip
Shiko TV ShqipErion Ethemi ©
Channels from tv plaforms like Sky, Bein, BT, Arena, Digitalb, Tring and more
Download APK
TV Kosovo Guide Free
TV Kosovo Guide FreeWorld Television List
the complete listings of television channels in Kosovo!
Download APK
Euro TV Live Europe Television
Euro TV Live Europe TelevisionAppsVilla Inc.
With the Euro TV Live Television you can watch TV from whole european countries
Download APK

More from developerSee more

Shkabaj
ShkabajShkabaj Inc.
Lajme, Radio, TV, Video, & Moti nga Kosova dhe Shqiperia. 100% Shqip.
Download APK