Shiko Tv Shqip

Latest Version

1.1

Requires Android

2.3.3+

Installs

100,000 - 500,000

Size

15.76 MB bytes

Description of Shiko Tv Shqip

Shiko Tv Shqip is a collection of open source video projects
Read more
Screenshot 0Screenshot 1Screenshot 2Screenshot 3

What's New

*Bug Fixed

Read more

Detail information

Free

Developer:Inmaginate Co.

Category:Video Players & Editors

Installs:100,000 - 500,000

Requires Android:2.3.3+

Updated:August 17, 2016

Current Version:1.1

Size:15.76 MB bytes

File name:com.shiko.shqiptv.1020160817.apk

Hash code:d143729b72bfd568c4610a109a19e265

Download NowSafe & Secure Download

Similar to Shiko Tv ShqipSee more

Ontv Albania
Ontv AlbaniaOntv Albania
Ontv Albania is a collection of open source video projects.
Download APK
IPTV Shqip
IPTV ShqipIPTV Kosova
IPTV Shqip aplikacion komplet ndryshe nga të tjeret i veqant dhe me i miri!
Download APK
VLC for Android
VLC for AndroidVideolabs
VLC for Android is the best open source video and music player, fast and easy!
Download APK
IPTV
IPTVAlexander Sofronov
Watch IPTV on your Android device
Download APK
Digitalb Kudo
Digitalb KudoDIGITALB
Shih kanalet e DIGITALB, në tablet apo smartphone. Info http://digitalb.al/kudo/
Download APK
TvMAK.Com - SHQIP TV
TvMAK.Com - SHQIP TVArlind Pajaziti - Shqip - App
Shikoni Kanale Shqip, me Kualitet te Shkelqyer dhe pa nderprerje.
Download APK
ALBtv
ALBtvALBtelecom TV
Shikoni kanalet e preferuara televizive ne Smartphone-in tuaj!
Download APK
TiBO mobile TV
TiBO mobile TVTIBO SHPK
DIGITALB, SUPERSPORT, VOD për mobile /tablet, nga TiBO. Abonohu ne tibostore.com
Download APK

More from developerSee more

Shiko Tv Shqip
Shiko Tv ShqipInmaginate Co.
Shiko Tv Shqip is a collection of open source video projects.
Download APK