Shfleto - Filma me titra shqip

Latest Version

Updating...

Requires Android

4.1+

Installs

50,000 - 100,000

Size

27.75 MB bytes

Description of Shfleto - Filma me titra shqip

Ky aplikacion ju mundëson ti shfletoni faqet që ofrojn filma me titra shqip, dhe ti shikoni me kualitet të lartë.Shfleto është aplikacion i avancuar me disa karakteristika të veçanta:•  Shikoni dhe shkarkoni çdo film dhe serial nga secila faqe. •  Pa reklama të mërzitshme. •  Shpejtësi shumë e mirë.Për të shikuar filmat ju nevojitet një Video Player. Ne ju rekomandojm Mx Player.Për të shkarkuar filmat ju nevojitet një Download Manager. Ne ju rekomandojm Advanced Download Manager.Linqet:MX Player: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mxtech.videoplayer.adADM: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dv.admNëse ju pëlqen aplikacioni mos harroni ta vlerësoni me 5 yje në Play Store dhe ta shpërndani me shokët tuaj. Ju faleminderit.Important: Shfleto is a web browser, for more details see About Us section on the app.
Read more
Screenshot 0Screenshot 1Screenshot 2Screenshot 3Screenshot 4

What's New

1. Android 4.1+

2. Shpejtësi më e mirë

3. U shtua Filmaindian, Filma24hd, Albkino...

Read more

Detail information

Free

Developer:Shfleto

Category:Entertainment

Installs:50,000 - 100,000

Requires Android:4.1+

Updated:September 08, 2016

Current Version:Updating...

Size:27.75 MB bytes

File name:com.shfletofilma.51.apk

Hash code:7a840405815e743d82ec055051852408

Download NowSafe & Secure Download

Similar to Shfleto - Filma me titra shqipSee more

Shkabaj
ShkabajShkabaj Inc.
Lajme, Radio, TV, Video, & Moti nga Kosova dhe Shqiperia. 100% Shqip.
Download APK
Albanian TV
Albanian TVTV Clan
WATCH LIVE ALBANIA TV CHANNELS, PROGRAMS & RADIOS
Download APK
WWE
WWEWWE, Inc.
Take WWE with you wherever you go – any time, day or night.
Download APK
Funny Videos
Funny VideosLourdes Lopera
The best funny videos for whatsapp. Share free hilarious videos with friends!
Download APK
Tubi TV - Free Movies & TV
Tubi TV - Free Movies & TVTubi TV
Free Videos! Stream Full HD Movies & TV Shows in Action, Anime, Reality & More!
Download APK
Shiko TV Shqip
Shiko TV ShqipErion Ethemi ©
Channels from tv plaforms like Sky, Bein, BT, Arena, Digitalb, Tring and more
Download APK
TV Kosovo Guide Free
TV Kosovo Guide FreeWorld Television List
the complete listings of television channels in Kosovo!
Download APK
Euro TV Live Europe Television
Euro TV Live Europe TelevisionAppsVilla Inc.
With the Euro TV Live Television you can watch TV from whole european countries
Download APK

More from developerSee more

Shfleto - Filma me titra shqip
Shfleto - Filma me titra shqipShfleto
Shikoni dhe shkarkoni filma/seriale nga faqet si AlbFilm apo Filma24.
Download APK