Peralla Shqip

Category

Education

Latest Version

2.0

Requires Android

1.5+

Installs

10,000 - 50,000

Size

2.56 MB bytes

Description of Peralla Shqip

******* PËRALLA SHQIP ******* ( ALBANIAN TALES )

Nëse fëmija juaj dëshiron një përallë, këtu keni disa përalla për fëmijë, të gjitha janë në gjuhen shqipe...
Gjithashtu disa janë të shkruara edhe në dialekte..
Nëse ky aplikacion do të ketë sukses, ne do nxjerim edhe më shumë përalla.

*******
Ju lutem para se të votoni me më pak se 5 yje na kontaktoni në email ose shkruani review...

Testuar në :

* Xperia St21i (Tipo)
* Samsung Galaxy S2
* Samsung Galaxy S3
* ZTE Kiss Plus
* HTC Desire C
* Asus MemoPad HD 7 (Tablet)
* Acer Iconia B1 (Tablet )

*******

Erdhi koha që edhe shqipëtarët të përparojnë...
Proud to be Albanian...

Read more
Screenshot 0Screenshot 1Screenshot 2Screenshot 3Screenshot 4Screenshot 5Screenshot 6Screenshot 7Screenshot 8Screenshot 9Screenshot 10Screenshot 11Screenshot 12Screenshot 13Screenshot 14

Detail information

Free

Developer:FSSoftware Development

Category:Education

Installs:10,000 - 50,000

Requires Android:1.5+

Updated:April 07, 2014

Current Version:2.0

Size:2.56 MB bytes

File name:appinventor.ai_flakron_sa.Peralla.2.apk

Hash code:d927fb4543cf8e8e7a5db4ee43ad502a

Download NowSafe & Secure Download

Similar to Peralla ShqipSee more

Milioneri Shqip 2
Milioneri Shqip 2I-Developer
Milioneri Shqip 2 me 2025 pyetje
Download APK
Alfabeti Shqip - Abetare
Alfabeti Shqip - AbetareTrigonom sh.p.k.
Zbuloni një mënyrë të re për mësimin e alfabetit në shqip për fëmijët tuaj.
Download APK
Shkruaj Shkronjat e Alfabetit
Shkruaj Shkronjat e AlfabetitTrigonom sh.p.k.
Zbuloni një mënyrë të re për shkrimin e shkronjave në shqip për fëmijët tuaj.
Download APK
Autoshkolla Patenta Shqip
Autoshkolla Patenta Shqipgjigandi
Praktikohu për kursin e patentës.
Download APK
1FAKT.com: Test Inteligjence
1FAKT.com: Test Inteligjence1Fakt Apps
Application in Albanian Language that uses tests to improve general knowledge.
Download APK
Fjalor Shqip Frengjisht
Fjalor Shqip FrengjishtAlbasound
Fjalor shqip frengjisht
Download APK
Peralla shqip 2
Peralla shqip 2FSSoftware Development
Përalla të zgjedhura për fëmijë, të gjitha janë në gjuhen shqipe...
Download APK
Abetare Shqip (Ks)
Download APK

More from developerSee more

Peralla Shqip
Peralla ShqipFSSoftware Development
Nëse fëmija juaj dëshiron një përallë, këtu keni disa përalla për fëmijë...
Download APK
Peralla shqip 2
Peralla shqip 2FSSoftware Development
Përalla të zgjedhura për fëmijë, të gjitha janë në gjuhen shqipe...
Download APK
Hadithe Shqip
Hadithe ShqipFSSoftware Development
Hadithe në gjuhën shqipe,me widget, ku mund ta shihni hadithin e orës.
Download APK
Gjeegjeza Shqip
Gjeegjeza ShqipFSSoftware Development
Gjëegjëzave shkurt ju thonë dhe gjëza, në disa krahina u thonë edhe kash e lash.
Download APK
Ushqimet Shqip Anglisht
Ushqimet Shqip AnglishtFSSoftware Development
Shiko,dëgjo,lexo dhe mëso ushqimet në dy gjuhë njëkohësisht...
Download APK
Kurani Fisnik Shqip me lexim
Kurani Fisnik Shqip me leximFSSoftware Development
Kurani Fisnik i përkthyer në shqip, dhe leximi në shqip...
Download APK
Barcoleta Shqip
Barcoleta ShqipFSSoftware Development
Nese keni nevoj per ca te qeshura, ky eshte aplikacioni i duhur per ju...
Download APK
Football Hangman Shqip
Football Hangman ShqipFSSoftware Development
Loja klasike Hangman më në fund në dispozicion për paisjen tuaj Android.
Download APK