Namazi PRO - Shqip

Category

Education

Latest Version

2.0

Requires Android

1.0+

Installs

10,000 - 50,000

Size

30.53 MB bytes

Description of Namazi PRO - Shqip

Ju lutemi kush e ka instaluar programin "Namazi Shqip" verzionin e vjeter le ta fshin dhe ta instalon kete verzion ngase eshte i permisuar (Namazi PRO)Programi Namazi ShqipProgrami eshte shum i thjesht dhe shum praktike per cdo person qe ka deshire te mesoj formen e namazit.- 5 Kohët e Namazeve- Me tekst- Me video- Abdesti- Hyrje- Tabela e rekateve
Read more
Screenshot 0Screenshot 1Screenshot 2Screenshot 3Screenshot 4Screenshot 5Screenshot 6Screenshot 7Screenshot 8Screenshot 9Screenshot 10Screenshot 11

Detail information

Free

Developer:StudioFirdeus

Category:Education

Installs:10,000 - 50,000

Requires Android:1.0+

Updated:June 14, 2014

Current Version:2.0

Size:30.53 MB bytes

File name:appinventor.ai_studiofirdeus.Namazi.2.apk

Hash code:e366ffc6c6d2682c2c35b51f8e6eed0a

Download NowSafe & Secure Download

Similar to Namazi PRO - ShqipSee more

Takvimi - Shqip
Takvimi - ShqipDawaTools
Takvimi në gjuhën shqipe për trojet shqiptare.
Download APK
Milioneri Shqip 2
Milioneri Shqip 2I-Developer
Milioneri Shqip 2 me 2025 pyetje
Download APK
Alfabeti Shqip - Abetare
Alfabeti Shqip - AbetareTrigonom sh.p.k.
Zbuloni një mënyrë të re për mësimin e alfabetit në shqip për fëmijët tuaj.
Download APK
Testi i autoshkolles AutoStop
Testi i autoshkolles AutoStopKujtim
Aplikacioni autoshkolla ne vete permbane rreth 30 teste te autoshkolles
Download APK
Fjalor Anglisht Shqip
Fjalor Anglisht ShqipAnnaApps
Fjalor Anglisht Shqip
Download APK
Ezan ALARMI
Ezan ALARMIUfuk MARMARA
Religious times, azan and Turkish SOUND alerts, Qibla Compass, Hatim +40 property
Download APK
Takvimi Kosove
Takvimi KosoveAstrit Veseli
Takvimi per teritorin e Kosoves
Download APK
Autoshkolla Patenta Shqip
Autoshkolla Patenta Shqipgjigandi
Praktikohu për kursin e patentës.
Download APK

More from developerSee more

Namazi PRO - Shqip
Namazi PRO - ShqipStudioFirdeus
Ne kete program ju paraqesim Namazin ne gjuhen shqipe, me nje dizajn te lehte
Download APK
40 Hadithet e Imam Neveviut
40 Hadithet e Imam NeveviutStudioFirdeus
Enjoy millions of the latest Android apps, games, music, movies, TV, books, magazines & more. Anytime, anywhere, across your devices.
Download APK