Namazi Official  Videos

Category

Education

Latest Version

1.1

Requires Android

3.0+

Installs

10,000 - 50,000

Size

2.34 MB bytes

Description of Namazi Official Videos

Aplikacioni NAMAZI Official, është një iniciativë për të informuar publikun shqiptarë me njohuri të përgjithshme dhe të dobishme rreth Islamit. Qëllimi dhe synimi ynë është, të ndihmojmë në vetëdijesimin e muslimanëve dhe zgjimin e radhës së tyre; të kontribuojmë në ngritjen e ideve përparimtare; ta ruajmë dhe të forcojmë edhe më shumë shkëlqimin e traditës islame.
Read more
Screenshot 0Screenshot 1Screenshot 2Screenshot 3Screenshot 4

What's New

Full Version

Read more

Detail information

Free

Developer:PASHA.MK

Category:Education

Installs:10,000 - 50,000

Requires Android:3.0+

Updated:March 21, 2015

Current Version:1.1

Size:2.34 MB bytes

File name:com.almak.namazi.3.apk

Hash code:d11c06195087949326157d62cceac274

Download NowSafe & Secure Download

Similar to Namazi Official VideosSee more

Takvimi - Shqip
Takvimi - ShqipDawaTools
Takvimi në gjuhën shqipe për trojet shqiptare.
Download APK
Alfabeti Shqip - Abetare
Alfabeti Shqip - AbetareTrigonom sh.p.k.
Zbuloni një mënyrë të re për mësimin e alfabetit në shqip për fëmijët tuaj.
Download APK
Testi i autoshkolles AutoStop
Testi i autoshkolles AutoStopKujtim
Aplikacioni autoshkolla ne vete permbane rreth 30 teste te autoshkolles
Download APK
Namazi PRO - Shqip
Namazi PRO - ShqipStudioFirdeus
Ne kete program ju paraqesim Namazin ne gjuhen shqipe, me nje dizajn te lehte
Download APK
Ezan ALARMI
Ezan ALARMIUfuk MARMARA
Religious times, azan and Turkish SOUND alerts, Qibla Compass, Hatim +40 property
Download APK
Takvimi Kosove
Takvimi KosoveAstrit Veseli
Takvimi per teritorin e Kosoves
Download APK
Drite e Zemres
Drite e ZemresI-Developer
Se shpejti programi do te kete update per takvimin 2015
Download APK
islamiim
islamiimMuharrem Smakiqi
Ky aplikacion ka për qëllim mësimin dhe shpërndarjen e dituris fetare.
Download APK

More from developerSee more

Namazi Official  Videos
Namazi Official VideosPASHA.MK
Faqe Islame ┇ Ligjerata ┇ Foto ┇Thënje┇ Këshilla @Kanali Official i faqes NAMAZI
Download APK
Dy Pikat
Dy PikatPASHA.MK
Play DY PIKAT! Fun and challengingLuaj DY PIKAT!Është kënaqësi dhe sfiduese
Download APK