Milioneri Shqip

Category

Educational

Latest Version

1.4

Requires Android

2.2+

Installs

100,000 - 500,000

Size

2.94 MB bytes

Description of Milioneri Shqip

Kuiz shqip me mbi 1000 pyetjeju mbetet vetem ta provoni dhe do shikoni
Read more
Screenshot 0Screenshot 1Screenshot 2Screenshot 3Screenshot 4

Detail information

Free

Developer:I-Developer

Category:Educational

Installs:100,000 - 500,000

Requires Android:2.2+

Updated:October 08, 2015

Current Version:1.4

Size:2.94 MB bytes

File name:com.imerja.kuizishqip.14.apk

Hash code:3d509bfb2a7d32ecfec0ee0b47c5e32e

Download NowSafe & Secure Download

Similar to Milioneri ShqipSee more

Princess Salon: Frozen Party
Princess Salon: Frozen PartyLibii
Time travel? Incredible? You'll know about the whole story here!
Download APK
ABC Kids - Tracing & Phonics
ABC Kids - Tracing & PhonicsRV AppStudios
Fun phonics & alphabet tracing game for toddlers, preschool & kindergarten kids!
Download APK
Milioneri Islam Shqip
Milioneri Islam ShqipI-Developer
Kuiz me peyetje nga feja ISLAME
Download APK
Gjeegjeza Shqip
Gjeegjeza ShqipFSSoftware Development
Gjëegjëzave shkurt ju thonë dhe gjëza, në disa krahina u thonë edhe kash e lash.
Download APK
Albania Quiz
Albania Quizmairasoft.com
Loja që po vë në provë gjith Shqiptarët
Download APK
Muslim Millionaire
Muslim MillionaireLABKOMIF UIN Bandung
Muslim Millionaire is a game to sharpen the knowledge of Islam.
Download APK
Alfabeti dhe Numrat Shqip
Alfabeti dhe Numrat ShqipI-Developer
Nje aplikacion qe i nevojitet cdo perdorusi Smart Phone
Download APK
Lojëra për fëmijë
Lojëra për fëmijëTrigonom sh.p.k.
Përmes këtij aplikacioni fëmijët mund të argëtohen me 4 lojëra me 6 nivele.
Download APK

More from developerSee more

Milioneri Shqip 2
Milioneri Shqip 2I-Developer
Milioneri Shqip 2 me 2025 pyetje
Download APK
Milioneri Shqip
Milioneri ShqipI-Developer
Pas suksesit te Milioneri Shqip doli Milioneri Shqip 2 me 2025 pyetje
Download APK
Milioneri Islam Shqip
Milioneri Islam ShqipI-Developer
Kuiz me peyetje nga feja ISLAME
Download APK
Alfabeti dhe Numrat Shqip
Alfabeti dhe Numrat ShqipI-Developer
Nje aplikacion qe i nevojitet cdo perdorusi Smart Phone
Download APK
Drite e Zemres
Drite e ZemresI-Developer
Se shpejti programi do te kete update per takvimin 2015
Download APK
Quien Quiere Ser Millonario
Download APK
Milijunas Hrvatska
Milijunas HrvatskaI-Developer
Milijunas Hrvatska - Tko zeli biti milijunas
Download APK
Deutsch Millionär
Deutsch MillionärI-Developer
sein freies Spiel,mit 2500 Frage
Download APK