Milioneri Shqip 2

Category

Education

Latest Version

1.0

Requires Android

2.2+

Installs

50,000 - 100,000

Size

3.5 MB bytes

Description of Milioneri Shqip 2

Testoni veten se sa shkelqeni ne diturin enciklopedike
Read more
Screenshot 0Screenshot 1Screenshot 2Screenshot 3

Detail information

Free

Developer:I-Developer

Category:Education

Installs:50,000 - 100,000

Requires Android:2.2+

Updated:October 08, 2015

Current Version:1.0

Size:3.5 MB bytes

File name:com.imerja.kuizishqip2.10.apk

Hash code:adf6a3a113fabe33b82085ef8bd2756d

Download NowSafe & Secure Download

Similar to Milioneri Shqip 2See more

Alfabeti Shqip - Abetare
Alfabeti Shqip - AbetareTrigonom sh.p.k.
Zbuloni një mënyrë të re për mësimin e alfabetit në shqip për fëmijët tuaj.
Download APK
Shkruaj Shkronjat e Alfabetit
Shkruaj Shkronjat e AlfabetitTrigonom sh.p.k.
Zbuloni një mënyrë të re për shkrimin e shkronjave në shqip për fëmijët tuaj.
Download APK
Fjalor Anglisht Shqip
Fjalor Anglisht ShqipAnnaApps
Fjalor Anglisht Shqip
Download APK
Namazi PRO - Shqip
Namazi PRO - ShqipStudioFirdeus
Ne kete program ju paraqesim Namazin ne gjuhen shqipe, me nje dizajn te lehte
Download APK
Autoshkolla Patenta Shqip
Autoshkolla Patenta Shqipgjigandi
Praktikohu për kursin e patentës.
Download APK
Peralla Shqip
Peralla ShqipFSSoftware Development
Nëse fëmija juaj dëshiron një përallë, këtu keni disa përalla për fëmijë...
Download APK
1FAKT.com: Test Inteligjence
1FAKT.com: Test Inteligjence1Fakt Apps
Application in Albanian Language that uses tests to improve general knowledge.
Download APK
RECETA GATIMI
RECETA GATIMIArlind Pajaziti - Shqip - App
Mbi 3000 Receta Gatimi Te huaja dhe Tradicionale.
Download APK

More from developerSee more

Milioneri Shqip 2
Milioneri Shqip 2I-Developer
Milioneri Shqip 2 me 2025 pyetje
Download APK
Milioneri Shqip
Milioneri ShqipI-Developer
Pas suksesit te Milioneri Shqip doli Milioneri Shqip 2 me 2025 pyetje
Download APK
Milioneri Islam Shqip
Milioneri Islam ShqipI-Developer
Kuiz me peyetje nga feja ISLAME
Download APK
Alfabeti dhe Numrat Shqip
Alfabeti dhe Numrat ShqipI-Developer
Nje aplikacion qe i nevojitet cdo perdorusi Smart Phone
Download APK
Drite e Zemres
Drite e ZemresI-Developer
Se shpejti programi do te kete update per takvimin 2015
Download APK
Quien Quiere Ser Millonario
Download APK
Milijunas Hrvatska
Milijunas HrvatskaI-Developer
Milijunas Hrvatska - Tko zeli biti milijunas
Download APK
Deutsch Millionär
Deutsch MillionärI-Developer
sein freies Spiel,mit 2500 Frage
Download APK