Mëso Gjermanisht - Die Artikel

Category

Education

Latest Version

3.0.1

Requires Android

4.0+

Installs

10,000 - 50,000

Size

5.3 MB bytes

Description of Mëso Gjermanisht - Die Artikel

Kuizi " Mëso Gjermanisht " është aplikacion i zhvilluar për përdorim të përditshëm që t'i mësoni ose rifreskoni dijeninë rreth Artikujve të emrave në gjuhën Gjermane ( Der , Die , Das ).Provojeni dijeninë tuaj në 20 pyetje të rastësishme , dhe shihni se sa herë keni qëlluar zgjidhjen dhe si janë zgjidhjet e sakta për emrat përkatës.
Read more
Screenshot 0Screenshot 1Screenshot 2Screenshot 3Screenshot 4Screenshot 5

What's New

Jetzt auch mit "Material Design"

Read more

Detail information

Free

Developer:PRISHTINA Developers

Category:Education

Installs:10,000 - 50,000

Requires Android:4.0+

Updated:November 24, 2014

Current Version:3.0.1

Size:5.3 MB bytes

File name:com.posks.lernedeutsch.dieartikel.7.apk

Hash code:2f7dedd4793697f60c8a7275a4ffd474

Download NowSafe & Secure Download

Similar to Mëso Gjermanisht - Die ArtikelSee more

Milioneri Shqip 2
Milioneri Shqip 2I-Developer
Milioneri Shqip 2 me 2025 pyetje
Download APK
Alfabeti Shqip - Abetare
Alfabeti Shqip - AbetareTrigonom sh.p.k.
Zbuloni një mënyrë të re për mësimin e alfabetit në shqip për fëmijët tuaj.
Download APK
Fjalor Anglisht Shqip
Fjalor Anglisht ShqipAnnaApps
Fjalor Anglisht Shqip
Download APK
RECETA GATIMI
RECETA GATIMIArlind Pajaziti - Shqip - App
Mbi 3000 Receta Gatimi Te huaja dhe Tradicionale.
Download APK
Fjalor Shqip Frengjisht
Fjalor Shqip FrengjishtAlbasound
Fjalor shqip frengjisht
Download APK
Fjalor Shqip
Download APK
Fjalor Shqip Gjermanisht
Fjalor Shqip GjermanishtAlbasound
Fjalor shqip gjermanisht
Download APK
Numrat - Mëso, Shkruaj & Luaj
Numrat - Mëso, Shkruaj & LuajTrigonom sh.p.k.
Zbuloni një mënyrë të re për mësimin e numrave në shqip për fëmijët tuaj.
Download APK

More from developerSee more

Mëso Gjermanisht - Die Artikel
Mëso Gjermanisht - Die ArtikelPRISHTINA Developers
Mëso Gjermanisht - Die ArtikelDer , Die , Das
Download APK
Lojëra për Fëmijë SHQIP
Lojëra për Fëmijë SHQIPPRISHTINA Developers
Bëje botën e fëmijës tuaj më të bukur me aplikacionin tonë argëtues.
Download APK
Alfabeti dhe Numrat SHQIP
Alfabeti dhe Numrat SHQIPPRISHTINA Developers
Aplikacion edukativ - Shkronjat dhe Numrat SHQIP
Download APK
UBT APP - Moodle dhe Smis
UBT APP - Moodle dhe SmisPRISHTINA Developers
UBT Students APP - Qasje në Moodle dhe Smis nga telefoni juaj.
Download APK
Chelsea Fan Club Kosovo App
Chelsea Fan Club Kosovo AppPRISHTINA Developers
Për gjithë fansat e Bluve, ndiqni gjitha lajmet e ekipit tuaj nga Londra!
Download APK
POS Kosova Official App
POS Kosova Official AppPRISHTINA Developers
POS Point of Sale Kosova Official App
Download APK
TAXI NË KOSOVË
TAXI NË KOSOVËPRISHTINA Developers
Gjithë Taxi-t prej të gjitha komunave të Republikës së Kosovës në xhepin tuaj...
Download APK
NGJYRAT
NGJYRATPRISHTINA Developers
NGJYRATLexo me kujdes se çfarë po shkruan...
Download APK