IPTV Shqip

Latest Version

2.0

Requires Android

2.3+

Installs

10,000 - 50,000

Size

16.32 MB bytes

Description of IPTV Shqip

Neve nuk bejm ndonje streaming live, por vetem se i mbledhum neper faqe të ndryshme linqet dhe i sjellim të gjitha se bashku në nje vend që tju mundesojmë më lehtë qasshmerinë në evente të ndryshme si:I vetmi IPTV aplikacion qe funksionon me teledirigjues (remote control) ne Android Box dhe TV1. TV Live, Shqip, Serbisht, Gjermanisht, Turqisht se shpejti edhe shumë të tjerë.2. Filmat me të fundit të titruar në Shqip,3. Filma Vizatimor të Dubluar në Shqip,4. Serialet dhe Komedit më të fundit shqip si: O Sa Mire, Qka ka Shpija, etj5. TV Show si:,Kafeneja jone, O sa mire, Qka ka shpija Oxyget (Besim Dina), Kojshija Show, nKosove Show, Hallkit, 7 Dit pa Ermanli.6. Fetare: Ilahi, Filma, Ligjerata7. Si dhe për të rriturit Filma Erotik +18, të mbrojtur me fjalekalim të cilin mund ta kerkoni në faqen tonë në FaceBook: https://www.facebook.com/IPTVShqipfreeGjithashtu sipas deshires suaj mund te permbledhni Playlista ne youtube me muzik te zgjedhur nga ju dhe ne i vendosum ne Aplikacion, nese deshironi qe ti ndani me miqt tuaj ne menyr private mund ti vendosum edhe Fjalekalim qe te mund ti shikoni vetem ju dhe miqt tuaj.Na kontaktoni per ndonje sygjerim shtes, kritikat tuaja jane te mireseardhura...https://www.facebook.com/IPTVShqipfree/Shqipt TV, Tv shqip, Live tv shqip, iptv shqip, filma me titra shqip, filma indiski, filma erotik, +18,
Read more
Screenshot 0Screenshot 1Screenshot 2Screenshot 3Screenshot 4Screenshot 5Screenshot 6Screenshot 7Screenshot 8Screenshot 9Screenshot 10Screenshot 11Screenshot 12Screenshot 13Screenshot 14

What's New

2.0

Verisoni i shumë pritur,

Login Automatik

Gjithqka e re, kanale me shum, filma me shum, player te Ri i dedikuar per telefon.

Zvoglimi i shkronjave ne emertimin e kanaleve

Rregullimi i problemit në disa Tablete

Rregullimi i problemit më Orë

Read more

Detail information

Free

Developer:IPTV Kosova

Category:Video Players & Editors

Installs:10,000 - 50,000

Requires Android:2.3+

Updated:November 12, 2016

Current Version:2.0

Size:16.32 MB bytes

File name:com.home.iptvfree.20.apk

Hash code:0cf3d8df261f2bab2dc39d2a1ed38cfe

Download NowSafe & Secure Download

Similar to IPTV ShqipSee more

Shiko Tv Shqip
Shiko Tv ShqipInmaginate Co.
Shiko Tv Shqip is a collection of open source video projects.
Download APK
Ontv Albania
Ontv AlbaniaOntv Albania
Ontv Albania is a collection of open source video projects.
Download APK
IPTV
IPTVAlexander Sofronov
Watch IPTV on your Android device
Download APK
Digitalb Kudo
Digitalb KudoDIGITALB
Shih kanalet e DIGITALB, në tablet apo smartphone. Info http://digitalb.al/kudo/
Download APK
TvMAK.Com - SHQIP TV
TvMAK.Com - SHQIP TVArlind Pajaziti - Shqip - App
Shikoni Kanale Shqip, me Kualitet te Shkelqyer dhe pa nderprerje.
Download APK
ALBtv
ALBtvALBtelecom TV
Shikoni kanalet e preferuara televizive ne Smartphone-in tuaj!
Download APK
TiBO mobile TV
TiBO mobile TVTIBO SHPK
DIGITALB, SUPERSPORT, VOD për mobile /tablet, nga TiBO. Abonohu ne tibostore.com
Download APK
TV Albania Channel Info
Download APK

More from developerSee more

IPTV Shqip
IPTV ShqipIPTV Kosova
IPTV Shqip aplikacion komplet ndryshe nga të tjeret i veqant dhe me i miri!
Download APK