Fjalor Shqip Frengjisht

Category

Education

Latest Version

2.0

Requires Android

4.1+

Installs

10,000 - 50,000

Size

1.69 MB bytes

Description of Fjalor Shqip Frengjisht

Fjalor shqip-frengjisht dhe anasjelltas.Ky aplikacion esht falas per perdorim vetem duhet te keni celularin e konektuar ne internet.Ju faleminderit.
Read more
Screenshot 0Screenshot 1

Detail information

Free

Developer:Albasound

Category:Education

Installs:10,000 - 50,000

Requires Android:4.1+

Updated:March 07, 2016

Current Version:2.0

Size:1.69 MB bytes

File name:com.fjalorshqipfrengjisht.shqip.3.apk

Hash code:6a47cb90975cf249ba41ae8e910a19c5

Download NowSafe & Secure Download

Similar to Fjalor Shqip FrengjishtSee more

Milioneri Shqip 2
Milioneri Shqip 2I-Developer
Milioneri Shqip 2 me 2025 pyetje
Download APK
Alfabeti Shqip - Abetare
Alfabeti Shqip - AbetareTrigonom sh.p.k.
Zbuloni një mënyrë të re për mësimin e alfabetit në shqip për fëmijët tuaj.
Download APK
Fjalor Anglisht Shqip
Fjalor Anglisht ShqipAnnaApps
Fjalor Anglisht Shqip
Download APK
Namazi PRO - Shqip
Namazi PRO - ShqipStudioFirdeus
Ne kete program ju paraqesim Namazin ne gjuhen shqipe, me nje dizajn te lehte
Download APK
Autoshkolla Patenta Shqip
Autoshkolla Patenta Shqipgjigandi
Praktikohu për kursin e patentës.
Download APK
Peralla Shqip
Peralla ShqipFSSoftware Development
Nëse fëmija juaj dëshiron një përallë, këtu keni disa përalla për fëmijë...
Download APK
RECETA GATIMI
RECETA GATIMIArlind Pajaziti - Shqip - App
Mbi 3000 Receta Gatimi Te huaja dhe Tradicionale.
Download APK
PROVERBA Shqip
PROVERBA ShqipArlind Pajaziti - Shqip - App
Proverba Shqip, Aforizma , Fjale te urta, Thenie të bukura-www.ProverbaShqip.Com
Download APK

More from developerSee more

Fjalor Shqip Frengjisht
Fjalor Shqip FrengjishtAlbasound
Fjalor shqip frengjisht
Download APK
Fjalor Shqip
Download APK
Fjalor Shqip Gjermanisht
Fjalor Shqip GjermanishtAlbasound
Fjalor shqip gjermanisht
Download APK
Fjalor Shqip Arabisht
Fjalor Shqip ArabishtAlbasound
Fjalor Shqip Arabisht
Download APK
Tallava
Download APK
Fjalor Shqip Anglisht
Fjalor Shqip AnglishtAlbasound
fjalor shqip anglisht
Download APK
Muzik Shqip
Download APK
Muzik Popullore
Download APK