Barcoleta Shqip

Category

Comics

Latest Version

1.0

Requires Android

2.2+

Installs

10,000 - 50,000

Size

2.47 MB bytes

Description of Barcoleta Shqip

******* BARCOLETA SHQIP *******Ju mungon disponimi, apo jeni në shoqëri dhe keni nevoj për ndërim të disponimit por nuk ju kujtohen gjëra interesante, atëher ky aplikacion vlen për ju, këtu mund të gjeni më shume se 280 barcoleta...Dhe shpresojmë që me ndihmën tuaj do të arrijmë të shtojmë numrin e barcoletave në të ardhmen...Ju Faleminderit !****************************************************************************Ju lutem para se të votoni me më pak se 5 yje na kontaktoni në email ose shkruani review se çka nuk ju pëlqen tek aplikacioni, gjithçka ka mundësi të ndryshohet apo të rregullohet por normal falë ndihmës tuaj...Testuar në :* Xperia St21i (Tipo)* Samsung Galaxy S2* Samsung Galaxy S3* ZTE Kiss Plus* HTC Desire C* Asus MemoPad HD 7 (Tablet)* Acer Iconia B1 (Tablet )*******Proud to be Albanian...
Read more
Screenshot 0Screenshot 1Screenshot 2Screenshot 3Screenshot 4

Detail information

Free

Developer:FSSoftware Development

Category:Comics

Installs:10,000 - 50,000

Requires Android:2.2+

Updated:September 16, 2014

Current Version:1.0

Size:2.47 MB bytes

File name:com.flakki.barcoletashqip.1.apk

Hash code:1bb8d6949ecdb8b18462aaf4a93529ee

Download NowSafe & Secure Download

Similar to Barcoleta ShqipSee more

Barcaleta Shqip
Barcaleta ShqipEndrit Pano
Nje app qe permban baracleta
Download APK
BARCOLETA Shqip
BARCOLETA ShqipArlind Pajaziti - Shqip - App
Këtu mund të gjeni më shume se 10000 barcoleta.- Barcoletat e reja cdo dite.
Download APK
Shkarko MP3 MUZIK
Shkarko MP3 MUZIKArlind Pajaziti - Shqip - App
Shkarkoni te gjitha kenget shqipe dhe te huaja dhe ruani ata ne telefonin tuaj
Download APK

More from developerSee more

Peralla Shqip
Peralla ShqipFSSoftware Development
Nëse fëmija juaj dëshiron një përallë, këtu keni disa përalla për fëmijë...
Download APK
Peralla shqip 2
Peralla shqip 2FSSoftware Development
Përalla të zgjedhura për fëmijë, të gjitha janë në gjuhen shqipe...
Download APK
Hadithe Shqip
Hadithe ShqipFSSoftware Development
Hadithe në gjuhën shqipe,me widget, ku mund ta shihni hadithin e orës.
Download APK
Gjeegjeza Shqip
Gjeegjeza ShqipFSSoftware Development
Gjëegjëzave shkurt ju thonë dhe gjëza, në disa krahina u thonë edhe kash e lash.
Download APK
Ushqimet Shqip Anglisht
Ushqimet Shqip AnglishtFSSoftware Development
Shiko,dëgjo,lexo dhe mëso ushqimet në dy gjuhë njëkohësisht...
Download APK
Kurani Fisnik Shqip me lexim
Kurani Fisnik Shqip me leximFSSoftware Development
Kurani Fisnik i përkthyer në shqip, dhe leximi në shqip...
Download APK
Barcoleta Shqip
Barcoleta ShqipFSSoftware Development
Nese keni nevoj per ca te qeshura, ky eshte aplikacioni i duhur per ju...
Download APK
Football Hangman Shqip
Football Hangman ShqipFSSoftware Development
Loja klasike Hangman më në fund në dispozicion për paisjen tuaj Android.
Download APK